"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Двійний пам’ятник у Куликові

у Куликові

Масивний пам’ятник на 3-ох осіб, з можливістю допоховання ще однієї особи. Виконаний за індивідуальним замовленням в однотонному варіанті. Матеріалом виконання служить коричневий (токівський) граніт.
Верхня частина формується  трьома окремими стелами.  Центральна стела, дещо більша, доповнена двома колонами та арками. Також присутні масивні підставки (тумбочки). На центральній тумбочці виконані епітафії сусальним золотом.
Нижня основа, умовно поділена на три частини, що доповнюють конструкцію верхньої частини. Центральна частина  менша, проте встановленна вище двох бокових, дзеркальних частин. Зверху вони накриті масивними кришками товщиною 5см.
Додатково було виконано гранітну обкладку для збільшення загальної висоти конструкції та відмостку з гранітних плит навколо пам’ятинка. Це дозволяє візуально збільшити розміри конструкції.
Художні роботи представленні  кольоровими скляними фотографіями в формі арок. Написи та епітафії виконані сусальним золотом. Також присутні зоображення бджіл, що також виконані сусальним золотом.
З аксесуарів було обрано латунний хрест з розп’яттям, статуетка ангела, що доповню сусальне золото, фірмові гранітні лампадки (квадратного типу) та фірмові гранітні вази (квадратної форми).
Можна також замовити інший варіант двійного гранітного  пам’ятника. В галереї, Ви маєте змогу ознайомитися з іншими дизайнами та видами пам’ятників. Також можете завітати у наш магазин (Львів вул. Жовківська 1, навпроти ст. “Підзамче”) або в офіс (Львівська обл. Буський р-н. смт. Красне. вул. Симоненка 12). На сайті також представлений асортимент інших виробів з граніту: сходи, підвіконня, стільниці, зовнішнє оздоблення та інші вироби для дому.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .