"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Як замовити

У кожної людини, яка хоче замовити пам’ятник, може виникнути запитання: “ Який пам’ятник обрати?”

Найперше, над чим потрібно подумати замовнику, на скількох людей буде встановлюватись в  пам’ятник ( одинарний, двійний, а можливо і на більшу кількість осіб). Саме  від цього і буде залежати величина розмірів конструкції.

Наступний крок- підбір кольорів граніту. В основному пам’ятники виготовляють з поєднанням двох кольорів ( червоний з чорним, сірий з чорним, червоний і зелений та інші). Хорошим вибором стане і однотонний пам’ятник  виконаний з одного виду каменю.

У питанні чи робити  пам’ятник з відкритим чи закритим гробівцем, потрібно зважити  на те, як часто ви зможете відвідати свою  близьку людину.

Кінцевим, але не менш важливим аспектом,є матеріальне питання, адже пам’ятник- недешеве задоволення ( вартість граніту, який буде обраний вами; об’єм  та складність робіт, що залежать від обраного вами пам’ятника; та інші затрати).

У нашій майстерні вам завжди допоможуть зробити правильний та вдалий  вибір, це дозволить зекономити кошти і досягти бажаного результату.

 

Наша фірма працює виключно під замовлення. Для того щоб зробити замовлення вам потрібно звернутись в наш офіс або представництво де вам нададуть усю необхідну інформацію та допоможуть зробити правильний вибір.

Контактні дані ви зможете найти у розділі КОНТАКТИ на нашому сайті.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .