"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Про пам’ятники

Втрата близької люди важка для будь-кого, адже дуже часто діти не встигають сказати своїм батькам наскільки вдячні за все,  дружина чоловікові – як сильно насправді його любить. В душі залишається жаль,  і хочеться хоч якось проявити свої почуття. Саме для цього на могилі дорогої людини встановлюється пам’ятник. Він дозволяє не розривати зв’язок з померлими родичами і віддавати їм шану після смерті.

На сьогоднішній день  виготовлення пам’ятників – не рідкість, але вибрати матеріал, з якого він буде зроблений, все ж залишається нелегким завданням.

На кожному пам’ятнику люди стараються залишити, якийсь свій символ який їм буде нагадувати про близьку людину. Цей символ, як правило, є індивідуальним та особистим для кожного.  На сьогоднішній день найбільш поширеними символами є:

хрести, які вважаються знаком як смерті, так і життя. На могилах трапляються декілька різних хрестів, форма яких  може залежати від віросповідання. Одним із найкрасивіших і найблагородніших є Голгофський, що символізує віру, надію і любов. Як  правило, він встановлюється на трьох сходинках, і може додатково оздоблюватися вінками з квітів;

– ангели – один з класичних варіантів оформлення пам’ятника, адже він символізує посланця Бога. Найчастіше на надгробівцях встановлюються архангели Михаїл (з мечем) і Гавриїл (з трубою);

– рослини, квіти, дерева, серед яких гілки дуба, пальми и лавра. Як відомо, саме з дуба був виготовлений хрест для розп’яття, а пальмовими гілками Христа зустрічали в Єрусалимі. Лавр є символом слави і перемоги.

Звісно, вибираючи символіку для оформлення пам’ятників, слід орієнтуватися на їх значення, проте це не обов’язково повинно бути основнім критерієм, адже головне, щоб надгробівець максимально припадав вам до душі.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .