"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Аксесуари

При обговоренні потреб замовника, ми пропонуємо Вам аксесуари, які є представлені нами.Ці вироби наповнюють пам’ятник індивідуальністю та неповторністю. Вони виготовляються з бетону, полімербетону, латуні, граніту  та інших матеріалів.

Традиційно на пам’ятниках присутні наступні аксесуари: вази, лампадки, хрест, квіти, статуетки, декоративні елементи, латунні вироби та інше. В нашому асортименті представлений великий вибір аксесуарів, як нашого виробництва так і виробництва інших компаній.

Також ми можемо запропонувати власні фірмові вази (квадратного та круглого типу), гранітні лампадки (квадратного та круглого типу), грантіні вазони, лавки (гранітні та металеві) та інші ироби для дому.

В нашій майстерні є великий асортимент вибору аксесуарів, який задовільнить вимогливого клієнта.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .