"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Граніт

Напевно, всі знають, що в сфері виготовлення пам’ятників використовується граніт як вітчизняного виробництва, так і імпортований з таких країн, як Туреччина, Індія, Китай, ПАР і Бразилія.

Безумовно, вони обидва мають аналогічні властивості – довговічність, стійкість до стирання, екологічність, широку палітру кольорів і різноманітність фактур. Але все ж в українського граніту є одна перевага, що робить його кращим при виборі матеріалу для створення надгробка. Йдеться про високої щільності (2,6 т / метр кубічний), яка досягається завдяки плавним перепадів температур в нашій країні, на відміну від місцевості, що знаходиться в тропічному кліматі. Наприклад, в тій же Туреччині, де досить висока вологість, в літній період в граніт потрапляє вода, яка замерзає в ньому в зимовий час. Таким чином, виникає ефект «шахової дошки», тобто ділянки зі зміненим від води кольором чергуються з незміненими. Це і виглядає негарно, і значно знижує міцність такого каменю.

Не менш важливо, безперечно, і те, що у випадку з українським гранітом його безпеку і відсутність радіації легко проконтролювати, оскільки всі родовища цього каменю в нашій країні знаходяться в екологічно чистих зонах. Але, безсумнівно, головне – через відсутність витрат на імпорт, вартість нашого граніту більш демократична.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .