"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Догляд

Незважаючи на свою довговічність і невибагливість, граніт, як і  будь-який інший матеріал, вимагає особливого догляду. З огляду на те, що такий камінь більш дороговатий, заходи по догляду за ним обов’язково повинні бути професійними, інакше гарантії того, що він не втратить свого благородного блиску і розкішного вигляду, просто не може бути.

 

Безумовно, довірити таку роботу варто досвідченим фахівцям, адже вони не тільки добре знають, що потрібно застосовувати в тому чи іншому випадку, але і мають в наявності всі необхідні засоби, а саме:
– сильнодіючий очищувач, здатний видалити залишки вапна, цементу або цвілі;
– очисник іржі, що може утворитися, якщо пам’ятник прикрашений металевими елементами;
– захист від бруду, просочивши яким можна захистити пам’ятник від жиру, масла і будь-яких інших забруднюючих граніт речовин;
– полірування з додаванням  натуральних або синтетичних восків . Воно не тільки захищає граніт, а й відновляє його блиск;

 

Всі ці елементи догляду, без сумніву, повинні бути найвищої якості, а також застосовуються чітко  за  інструкцією.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .