"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Художні роботи

Виготовлення пам’ятника обов’язково включає в себе нанесення на нього фотографії покійного, супроводжуючого тексту, інформації про нього, а також обробка якимись декоративними елементами. Безумовно, одним з найбільш значущих моментів у створенні такого своєрідного останнього подарунка втраченим близьким є саме художня гравірування, адже від неї багато в чому залежить весь зовнішній вигляд надгробка.

 

На сьогоднішній день використовується три види гравірування, кожен з яких має свої переваги

– ручне гравіювання – найбільш складна, адже для її виконання потрібно певна майстерність, зате вона дозволяє використовувати абсолютно будь-який елемент  і навіть з’єднати різні елементи зоображень  між собою.

– механічний гравірування – найбільш поширений спосіб нанесення зоображення, оскільки він виконується за рахунок спеціального обладнання, головною частиною якої є ударна алмазна  голка. Цей метод дозволяє досить точно передати зоображення на граніт та забезбечити подібність;

– лазерне нанесення гравіювання – найсучасніший варіант, який має величезну кількість переваг перед іншими. Таким способом текст наноситься за рахунок зміни структури верхнього шару, це дозволяє досить швидко та економно нанести зоображення на поверхню.

 

Безумовно, вибираючи пам’ятник, потрібно поцікавитися і про спосіб нанесення на нього тексту, оскільки вироби з граніту зовсім недешевий, а значить, повинні бути просто ідеальними.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .