"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Художні роботи на пам’ятниках

На кожному пам’ятнику виконуються художні роботи: написи, епітації, портрети, образи, січені хрести та інше. Цей список є досить довгим враховуючи різновид цих робіт, але для кожної людини самим важливим є довговічність та якість виконання цих робіт. Звертаючись до нас, Ви обираєте саме те, що потрібно Вам. Вибір можливих елементів художніх робіт пам’ятників  та варіантів їх виконання є досить великим, а наш досвід та використання якісних матеріалів дасть Вам бажаний результат. Ми виконуємо гравіювання на автоматизованих станках, що дозволяє в точності перенести на камінь обране Вами зображення, яке в подальшому залишатиметься видимим як в ясну так і в дощову погоду.

Ми піскоструємо написи, що дає їм більш ефектного вигляду, покриваємо його сусальним золотом, так, щоб воно не облазило та підкреслювало Ваш виріб. Наші художники допоможуть Вам у виборі та оброблять портрет згідно Ваших побажань, що дозволить зберегти пам’ять про близьку Вам людину.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .