"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Додаткові елементи пам’ятника

Кожен одинарний чи подвійний пам’ятник складається з верхньої та нижньої частини. Пам’ятники можуть відрізнятись кольором каменю, розміром та формою. Проте вони усі встановлюються на бетонну основу. І тут, як правило виникають додаткові питання:чи буде він достатньо високим? Чи можна збільшити його візуальні габарити? Чи буде як підійти до пам’ятника? Чи потрібно його обблагородити навколо?

На усі Ваші питання дасть відповідь наш спеціаліст. В нашому офісі Вам складуть проект та запропонують відмостки трьох типів: бетонна плитка (квадратна або кругла, червона або сіра), відмостку з гранітних плит, а також фірмову гранітну бруківку з гранітним бордюром навколо. Якщо потрібно збільшити висоту ми запропонуємо Вам гранітну обкладку. Потрібно підкреслити індивідуальність, можна виконати гранітні колони з загорожею. Якщо хочеться прикрасити живими квітами, можна встановити гранітні вазони. Усе це та багато іншого ми запропонуємо Вам.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .