"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Написи на пам’ятниках

На кожному пам’ятнику виконуються написи – дані на померлу особу. Проте це також можуть бути й інші епітафії, вірші, слова… Саме ці слова для багатьох означають, щось близьке та особисте, те що пов’язувало їх з померлою особою.

Традиційно ці написи виконуються на стелах або підставках (тумбах), що відносяться до верхньої частини пам’ятника.

Ми можемо запропонувати Вам наступні методи виконання написів на пам’ятниках: піскоструєні написи ( білі або помальовані в інший колір), сусальне золото (покрите золотом), металічні написи та латунні букви.  Кожен метод має свої особливості через що й відрізняється технологія їх виконання. Ми підкажемо  Вам найкращий варіант для Ваших потреб та побажань і виконаємо його в потрібному шрифті написання.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .