"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Дитячий пам’ятник у Горпині

у Горпині

Гранітний дитячий пам’ятник у формі серця з гранітним хрестом. Виконаний у поєднанні червоного (лізник) та зеленого (човнова) родовища граніту.
Верхня частина виконана з двох елементів:  масивної стели у формі серця з квітами та окремого гранітного хреста. На нижній підставці (тумбочці) виконані епітафії сусальним золотом.
Нижня частина, традиційною 4-кутною основою з двома масивними кришками. На кришках виконаний отвір (квітник). Додатково було виконано гранітну обкладку, для збільшення висоти пам’ятника. Також навколо пам’ятника влаштовано гранітну відмостку навколо пам’ятника, це дозволяє візуально збільшити розмір пам’ятника.
Художні роботи представлені кольоровою керамічною фотографією та написами сусальним золотом.
З аксесуарів було обрано латунну рамку, хрест, статуетку ангела, традиційну лампадку з металевим корпусом та нова фірмова ваза.
Можна також замовити інший варіант дитячого  гранітного  пам’ятника. В галереї, Ви маєте змогу ознайомитися з іншими дизайнами та видами пам’ятників. Також можете завітати у наш магазин (Львів вул. Жовківська 1, навпроти ст. “Підзамче”) або в офіс (Львівська обл. Буський р-н. смт. Красне. вул. Симоненка 12). На сайті також представлений асортимент інших виробів з граніту: сходи, підвіконня, стільниці, зовнішнє оздоблення та інші вироби для дому.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .