Двійний пам’ятник у Львові
Індивідуальний потрійний пам’ятник на трьох похованих, у строгому стилі виконання. Виготовлений у поєднанні сірого (покостівського) та чорного (габро) гранітів.
Верхня частина складається з масивної сірої плити позаду та 3 стел чорного кольору. На стелах виконуються художні роботи.
Нижня частина складається з трьох масивних кришок та виконана в 4-кутній основі. Конструкція нижньої основи доповнює стиль верхньої частини. Також в передній частині присутні квітники. Додатково було виконано гранітне підвищеннят та відмостку з бетонної плитки навколо.
Художні роботи можуть биту представлені різними варіантами.
З аксесуарів було обрано фірмові гранітну лампадку з хрестиком.
Можна також замовити інший варіант двійного гранітного пам’ятника. В галереї, Ви маєте змогу ознайомитися з іншими дизайнами та видами пам’ятників. Також можете завітати у наш офіс (Львівська обл. Буський р-н. смт. Красне. вул. Симоненка 12). На сайті також представлений асортимент інших виробів з граніту: сходи, підвіконня, стільниці, зовнішнє оздоблення та інші вироби для дому.