"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Встановлення пам’ятників

Звертаючись до нас, Ви можете замовити пам’ятник під ключ. Це включає усі види робіт починаючи від розробки індивідуальної моделі і закінчуючи встановленням пам’ятника на кладовищі.
Встановлення пам’ятника може виконуватись, як на Вашу стару основу (за умови задовільності її стану) так і на попередньо залиту нашими або Вашими силами бетонну основу по-наших кресленнях. Як правило, встановлення пам’ятника виконується на протязі одного дня, проте є випадки коли об’єм робіт більший або є технічні причини для поетапного виконання. При замовлені пам’ятника Ви отримаєте детальну інформацію яка допоможе вибрати потрібний Вам варіант за Ваші кошти.
Ми виконуємо встановлення пам’ятників, скульптур та гробівців в межах Львова та Львівської області: Бібрка               , Броди, Безброди,  Брюховичі, Борщовичі,  Буськ, Білий Камінь,Гаї,  Глиняни, Городок, Горпин, Давидів,  Добромиль, Добротвір,  Дрогобич, Дубляни, Дідилів, Дернів, Жидачів, Жовква, Заводське, Задвір’я Зимна Вода, Зубів Міст, Золочів, Камянка-Буська, Кривчиці, Красне, Коросне, Куровичі, Комарно, Мармузовичі,  Мостиська, Мшана, Милятин, Миколаїв, Наварія Немирів,  Неслухів, Нивиці,  Новояворівск, Перемишляни, Пустомити, Пасіки-Зубрицькі, Підберізці, Підгірці, Підгороднє,  Полтва, Полоничі,  Рава-Руська, Рогатин, Розваж,  Рудне, Самбір, Свірж,  Сихів, Сколе, Скнилів,  Солонка,  Сокаль, Сокільники, Стрий, Сторонибаби, Тадані, Тарасівка, Турка, Трудовач, Трускавець, Хватів, Хирів, Ходорів, Хренів,  Шегині, Яворів, , Львів, Голосківське кладовище, Рудки, кладовище Рясне, Сихівське кладовище, Тракт-Глинянське кладовище та інші.

Також, за обговоренням  і в інших областях Тернопільська, Рівенська, Івано-Франківська, Волинська, Закарпатська, Чернівецька, Вінницька, Хмельницька область та інші.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .