"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Двійний пам’ятник у Золочеві

у Золочеві

Подвійний пам’ятник в індивідуальному виконанні з лізниківського (червоного) та човновинського (зеленого) граніту.

Верхня частина формуться з 5 деталей та підставки (тумбочки). Дві червоні стели, на яких виконані художні роботи (керамічна фотографія та напис сусальним золотом). Дві центральні стели зеленого кольору на яких вигравірувані Матір Божа та Ісус Христос. По середині встановлено масивний гранітний хрест.

Нижня частина 4-кутного типу з трьома масивними кришками та підставками на світильник та вазу. Додатково було виконано гранітну обкладку зеленого кольору, що збільшує висоту конструкції.

Також навколо пам’ятника влаштовано відмостку з гранітної бруківки та бордюра навколо.

Художні роботи представлені написами та епітафіями  сусальним золотом, кольоровою керамічною фотографією та гравірованими іконами.

З аксесуарів було обрано традиційну гранітну лампадку (світильник), фірмову гранітну вазу (квадратного типу) та латунну рамку (перами) навколо керамічної фотографії.

Можна також замовити інший варіант двійного гранітного  пам’ятника. В галереї, Ви маєте змогу ознайомитися з іншими дизайнами та видами пам’ятників. Також можете завітати у наш магазин (Львів вул. Жовківська 1, навпроти ст. “Підзамче”) або в офіс (Львівська обл. Буський р-н. смт. Красне. вул. Симоненка 12). На сайті також представлений асортимент інших виробів з граніту: сходи, підвіконня, стільниці, зовнішнє оздоблення та інші вироби для дому.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .