"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Двійний пам’ятник у Зарваниці

у Зарваниці

Подвійний пам’ятник, для двох похованих, в індивідуальному виконанні з лізниківського (червоного) граніту.
Верхня частина складається  з двох вигнутих* стел , гранітних колець та окремого точеного з граніту хреста.  На стелах вмонтовані  дві керамічні фотографії, овальної форми та написи сусальним золотом. На гранітних кільцях виконані епітафії сусальним золотом.
Нижня основа, складної форми, виконана  симетрично, відповідно до верхньої частини. Масивні кришки, товщиною 5-см, мають вирізані хвилі на поверхні, що підкреслює форму верхньої частини. Додатково було виконано гранітну обкладку, для збільшення висоти конструкції. Також було влаштовано відмостку з гранітних плит, навколо пам’ятника. Це збільшує загальний розмір.
Художні роботи представлені двома керамічними фотографіями овальної форми та написами сусальним золото.
З аксесуарів було обрано фірмову гранітну вазу  квадратної форми та традиційну гранітну лампадку з металевим корпусом.
Можна також замовити інший варіант двійного гранітного  пам’ятника. В галереї, Ви маєте змогу ознайомитися з іншими дизайнами та видами пам’ятників. Також можете завітати у наш магазин (Львів вул. Жовківська 1, навпроти ст. “Підзамче”) або в офіс (Львівська обл. Буський р-н. смт. Красне. вул. Симоненка 12). На сайті також представлений асортимент інших виробів з граніту: сходи, підвіконня, стільниці, зовнішнє оздоблення та інші вироби для дому.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .