"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Двійний пам’ятник у Чернівцях

у Чернівцях

Двійний пам’ятником з колонами та аркою в збільшеному розмірі у традиційному виконанні із поєднання двох родовищ: лізниківське та чолновинське. Лізниківське родовище- граніт, дрібнозерниста структура в основі якої переважає яскраво- червоні кристали, які поєднюються з вкрапленнями чорних кристалів. Саме через насичене
забарвлення червоного кольору, дане родовище часто використовується при виготовленні пам’ятників. Чолновинське родовище- гранті, що є досить універсальним у використанні. Його неоднорідність, в плані кольору, надає виробам з нього ефектного вигляду. Дрібнозерниста структура, дозволяє поєднювати його з іншими гранітами.
Модель пророблялась під-індивідуальне замовлення клієнта. Весь комплекс симетричний та складається з верхньої частини на окремій гранітній основі та традиційної 4-кутної нижньої основи. Верхня частина складається з 3 масивних стел. Дві виконанні у формі серця з вставками з гранітних плит, центральна плита вирізана в формі образу Ісуса Христа з гравірованим образом на ній. Також присутні точені гранітні колони на яких встановлена арка з хрестом. Під кожною стелою встановлено підставку (тумбу), на якій виконано епітафії сусальним золотом. Нижня частина накрита трьома масивними плитами товщиною 5 см, та підставками під аксесуари. Додатково було виконано гранітну обкладку, відмостку гранітними плитами навколо пам’ятника та забруковано бетонну площадку. З аксесуарів також обрано: латунні троянди, 2 комплекти латунних світильників та ваз. Фотографії на стелах виконані кольоровими керамічними фотографіями з латунними рамками (пера). Також є окрема гранітна підставка на якій вставлено керамічну поперечну фотографію. Можна також замовити інший варіант одинарного пам’ятника. В галереї, Ви маєте змогу ознайомитися з іншими дизайнами та видами пам’ятників. На сайті також представлений асортимент інших виробів з граніту: сходи, підвіконня, стільниці, зовнішнє оздоблення.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .