"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Одинарний пам’ятник у Давидові

у Давидові


Одинарний
 пам’ятник, в індивідуальному виконанні, для жінки, виконаний в поєднанні лізниківського (червоного) та габро (чорного) граніту.
Верхня частина складається з двох елементів. Основна стела у вигляді ромба, на ній розміщено фотокераміку та написи. Друга стела виконана в формі окремого гранітного хреста.
Нижня частина 5-кутна основа повторює стиль верхньої частини. Виконана без кутів, накрита масивною кришкою, що доповнює стиль пам’ятника. Також присутні дві окермі підставки на яких встановлено гранітну вазу та лампадку. Додатково було виконано гранітну обкладку (підвищення), що збільшує загальну висоту конструкції. Навколо пам’ятника облаштовано відмостку з гранітних плит, це дозволяє візуально збільшити розмір пам’ятника.
Художні роботи представлені прямокутною  фотокерамікою з латунною рамкою   та написами сусальним золотом.  
З аксесуарів було обрано латунний хрестфірмову гранітну лампадку квадратного типу та вазу.

Можна також замовити інший варіант одинарного гранітного  пам’ятника. В галереї, Ви маєте змогу ознайомитися з іншими дизайнами та видами пам’ятників. Також можете завітати у наш офіс (Львівська обл. Буський р-н. смт. Красне. вул. Симоненка 12). На сайті також представлений асортимент інших виробів з граніту: сходи, підвіконня, стільниці, зовнішнє оздоблення та інші вироби для дому.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .