"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Оплата

Ми працюємо індівидуально з кожним нашим клієнтом. Після детального обговорення усіх елементів замовлення, ми виконуємо чіткий прорахунок вартості пам’ятника, аксесуарів та інших робіт. У Вас буде ціна конкретно під свою індивідуальну ситуацію та потреби.

Ми складаємо договора з кожним замовником та надаємо Вам усі потрібні документи в паперовому екземплярі. Згідно договору Замовник оплачує завдаток, після чого Виконавець забов’язується виконати вказані роботи в обумовлений термін. Залишкова сума оплачується Замовником після виконання робіт.  Оплатити Ви можете як на місці ( в нашому офісі) так і переказом на банківський рахунок (карточка), або в іншій зручній формі. Ми надамо Вам усі реквізити та накладні на Ваші кошти.

Після цього Ви можете впевнено чекати виконання усіх робіт.

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .