"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: officekotula@gmail.com
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Працюємо:
Пн-Пт 9:00-18:00;
Сб 9:00-15:00;

Граніт чи мармур

Століттями люди використовували гірські породи в будівництві і дизайні. Найпопулярнішими з них є мармур та граніт. Це сталось завдяки їх поширенню, міцності  і довговічності. Вони доволі подібні між собою, проте в кожного є свої особливості.

Мармур –  це осадова гірська порода, що має кристалічну структуру і в основному складається з карбонату кальцію та магнію. Ця порода має велику варіацію кольорів (від білого до чорного) та структури (жилами або розмита). В основному це обумовлено  її хімічним складом.

Граніт – це вулканічна гірська  порода, що формується з вулканічної магми, яка була викинута на поверхню, після чого охолодилась та кристалізувалась.  В склад, як правило входить польовий шпат (що складає основу), кварц та інше.  Через це в граніті переважає зерниста структура. Колір каменю може бути від світло-сірого до червоного (або навіть чорного)

Порівнюючи мармур з гранітом потрібно відмітити наступні особливості.

Завдяки своїй структурі і хімічному складу мармур є м’якшим та еластичнішим, через що, легко піддається обробці. Він не втягує вологи, через що його часто використовують при облицюванні вологих приміщень.  Також мармур не так сильно піддається температурним перепадам (нагрівається не так сильно).

Граніт же ш, в рази твердіший, через що він є більш стійкий до подряпин та деформацій. Проте він набагато важче піддається обробці.  Вироби з граніту в основному в рази довговічніші ніж вироби з мармуру (на яких з часом появляються тріщини та інші види деформацій). Це зумовлено тим що граніт більш стійкий до температурних скачків (особливо морозів). Також під дією сонячного проміння мармур втрачає свій колір та блиск значно швидше ніж ідентичний виріб з граніту.

Також потрібно враховувати що вироби з мармуру є досить чутливими до зовнішнього впливу (кислоти, масла, барвники та інше). Це може викликати появу плям на поверхні каменю (особливо це стосується світлого мармуру).

Через це традиційно граніт частіше використовують для зовнішніх робіт (пам’ятники, облицювання, сходи, підвіконники та інше).

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти у Львові. Досвід роботи в даній сфері більше 25-ти років. Найдоступніші ціни Ми виробляємо та встановлюємо надгробні гранітні пам'ятники переважно у Львівські області, а також на замовлення клієнта також у всій країні. надмогильні, пам'ятники, з граніту, львів, ціни, одинарні, надгробні, памятники, гранітні, у львові, ціна, подвійні, пам ятники, з, мармурової, крихти, купити, пам'ятник, виготовлення, встановлення, жовква, великі мости, рава руська, куликів, соснівка, дубляни, миколаїв, комарно, Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів, рудки, тернополі, луцьку, красне! Виготовлення, пам'ятників, у львові, недорого, ціни, на, надгробні, пам'ятники львів, надмогильні, памятники, з граніту ціна, пам ятники, з крихти, купити, пам'ятник, гранітний, замовити, надгробний, памятник, вироби, гранітні, підвіконня, стільниці, сходи, львівська, область, .