Працюємо:
Пн-Пт 9:00-19:00;
Сб 9:00-15:00;

"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: kotula2008@rambler.ru
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Як замовити

Як замовити

У кожної людини, яка хоче замовити пам’ятник, може виникнути запитання: “ Який пам’ятник обрати?”

Найперше, над чим потрібно подумати замовнику, на скількох людей буде встановлюватись в  пам’ятник ( одинарний, двійний, а можливо і на більшу кількість осіб). Саме  від цього і буде залежати величина розмірів конструкції.

Наступний крок- підбір кольорів граніту. В основному пам’ятники виготовляють з поєднанням двох кольорів ( червоний з чорним, сірий з чорним, червоний і зелений та інші). Хорошим вибором стане і однотонний пам’ятник  виконаний з одного виду каменю.

У питанні чи робити  пам’ятник з відкритим чи закритим гробівцем, потрібно зважити  на те, як часто ви зможете відвідати свою  близьку людину.

Кінцевим, але не менш важливим аспектом,є матеріальне питання, адже пам’ятник- недешеве задоволення ( вартість граніту, який буде обраний вами; об’єм  та складність робіт, що залежать від обраного вами пам’ятника; та інші затрати).

У нашій майстерні вам завжди допоможуть зробити правильний та вдалий  вибір, це дозволить зекономити кошти і досягти бажаного результату.

 

Наша фірма працює виключно під замовлення. Для того щоб зробити замовлення вам потрібно звернутись в наш офіс або представництво де вам нададуть усю необхідну інформацію та допоможуть зробити правильний вибір.

Контактні дані ви зможете найти у розділі КОНТАКТИ на нашому сайті.