Працюємо:
Пн-Пт 9:00-19:00;
Сб 9:00-15:00;

"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: kotula2008@rambler.ru
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Граніт

Граніти

Напевно, всі знають, що в сфері виготовлення пам’ятників використовується граніт як вітчизняного виробництва, так і імпортований з таких країн, як Туреччина, Індія, Китай, ПАР і Бразилія.

Безумовно, вони обидва мають аналогічні властивості – довговічність, стійкість до стирання, екологічність, широку палітру кольорів і різноманітність фактур. Але все ж в українського граніту є одна перевага, що робить його кращим при виборі матеріалу для створення надгробка. Йдеться про високої щільності (2,6 т / метр кубічний), яка досягається завдяки плавним перепадів температур в нашій країні, на відміну від місцевості, що знаходиться в тропічному кліматі. Наприклад, в тій же Туреччині, де досить висока вологість, в літній період в граніт потрапляє вода, яка замерзає в ньому в зимовий час. Таким чином, виникає ефект «шахової дошки», тобто ділянки зі зміненим від води кольором чергуються з незміненими. Це і виглядає негарно, і значно знижує міцність такого каменю.

Не менш важливо, безперечно, і те, що у випадку з українським гранітом його безпеку і відсутність радіації легко проконтролювати, оскільки всі родовища цього каменю в нашій країні знаходяться в екологічно чистих зонах. Але, безсумнівно, головне – через відсутність витрат на імпорт, вартість нашого граніту більш демократична.