Працюємо:
Пн-Пт 9:00-19:00;
Сб 9:00-15:00;

"ПП" Котула (03264) 2-22-15
Тел: 067 340 6695 (Viber)
Email: kotula2008@rambler.ru
Вул. Симоненка 12, смт. Красне,
Львівська область, 80560

Про пам’ятники

74

Втрата близької люди важка для будь-кого, адже дуже часто діти не встигають сказати своїм батькам наскільки вдячні за все,  дружина чоловікові – як сильно насправді його любить. В душі залишається жаль,  і хочеться хоч якось проявити свої почуття. Саме для цього на могилі дорогої людини встановлюється пам’ятник. Він дозволяє не розривати зв’язок з померлими родичами і віддавати їм шану після смерті.

На сьогоднішній день  виготовлення пам’ятників – не рідкість, але вибрати матеріал, з якого він буде зроблений, все ж залишається нелегким завданням.

На кожному пам’ятнику люди стараються залишити, якийсь свій символ який їм буде нагадувати про близьку людину. Цей символ, як правило, є індивідуальним та особистим для кожного.  На сьогоднішній день найбільш поширеними символами є:

хрести, які вважаються знаком як смерті, так і життя. На могилах трапляються декілька різних хрестів, форма яких  може залежати від віросповідання. Одним із найкрасивіших і найблагородніших є Голгофський, що символізує віру, надію і любов. Як  правило, він встановлюється на трьох сходинках, і може додатково оздоблюватися вінками з квітів;

– ангели – один з класичних варіантів оформлення пам’ятника, адже він символізує посланця Бога. Найчастіше на надгробівцях встановлюються архангели Михаїл (з мечем) і Гавриїл (з трубою);

– рослини, квіти, дерева, серед яких гілки дуба, пальми и лавра. Як відомо, саме з дуба був виготовлений хрест для розп’яття, а пальмовими гілками Христа зустрічали в Єрусалимі. Лавр є символом слави і перемоги.

Звісно, вибираючи символіку для оформлення пам’ятників, слід орієнтуватися на їх значення, проте це не обов’язково повинно бути основнім критерієм, адже головне, щоб надгробівець максимально припадав вам до душі.